Zedge Ringtones and Wallpapers

Zedge Ringtones and Wallpapers

Zrób swojego Androida na bóstwo!

Zedge Ringtones and Wallpapers to darmowa aplikacja dająca dostęp do popularnej społeczności, udostępniającej tapety oraz dźwięki na telefony z systemem Android. Jest to jedna z największych, jeśli nie największa, strona udostępniająca darmowe grafiki oraz dźwięki na telefon. Dzięki aplikacji możesz wybrać tapetę lub dzwonek spośród setki tysięcy dostępnych w Zedge. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ponad pół miliona dzwonków!
  • Ponad 18 tysięcy tapet!
  • Treść zorganizowana według wielu tematycznych kategorii
  • Możliwość dodawania tapet i dźwięków do "ulubionych"

Wady

  • Brak

Bardzo dobry
8

Zedge Ringtones and Wallpapers to darmowa aplikacja dająca dostęp do popularnej społeczności, udostępniającej tapety oraz dźwięki na telefony z systemem Android. Jest to jedna z największych, jeśli nie największa, strona udostępniająca darmowe grafiki oraz dźwięki na telefon. Dzięki aplikacji możesz wybrać tapetę lub dzwonek spośród setki tysięcy dostępnych w Zedge.

Zedge Ringtones and Wallpapers pozwala na poszukiwanie interesujących nas grafik lub multimediów za pomocą tagów oraz filtrów wyszukiwania. Z łatwością więc odnajdziemy interesujący nas dźwięk oznaczający przyjście SMS-a i wybierzemy dla siebie odpowiednią tapetę. Dzięki dziesiątkom tysięcy dostępnych grafik i dźwięków możemy całkowicie spersonalizować naszego smartfona. Aplikacja jest zaprojektowana w sposób, który ma nam ułatwić to zadanie.

Jeśli szukasz dużego źródła przydatnych grafik, dźwięków i tapet na Android to Zedge jest najlepszym do tego miejscem. Możesz je wygodnie sortować według własnych upodobań, dzięki czemu szybko znajdziesz to czego potrzebujesz. Zedge Ringtones and Wallpapers odpicuje i odmłodzi Twojego Androida!

Najczęściej pobierane Tapety na Android

Więcej
Zedge Ringtones and Wallpapers

Download

Zedge Ringtones and Wallpapers